Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Aktualności » „A ja żem jej powiedziała” – Katarzyna Nosowska wyda książkę opartą na filmikach z Instagrama!

„A ja żem jej powiedziała” – Katarzyna Nosowska wyda książkę opartą na filmikach z Instagrama!

Katarzyna Nosowska podbiła internet swoimi zabawnymi nagraniami na Instagramie. Okazuje się, że na podstawie popularnej serii filmików, powstanie książka!

Instagram Katarzyny Nosowskiej (www.instagram.com/nosowska.official) to absolutny hit, który zdobył serca tysięcy osób. Liderka Hey, na swoim profilu używa zabawnych filtrów, komentując przy tym rzeczywistość i bieżące sprawy, co niesamowicie podoba się ludziom.

Stwierdziłam, że skoro ludzie w komentarzach piszą, że ich to bawi, że się uśmiechają, to pomyślałam, że w tych jakże miejscami siermiężnych czasach uśmiech to jest coś, co jest niezwykle cenne – powiedziała Nosowska w programie „Między Słowami” Hanny Lis. Piosenkarka uznała zatem, że jeżeli ma moc sprawienia, że tysiące osób uśmiechną się każdego dnia, to „taka powinność wobec świata” bardzo ją interesuje.
Na fali popularności serii, ogłoszona została premiera książki Katarzyny Nosowskiej, która będzie nosić tytuł ‚A ja żem jej powiedziała’. Wydawnictwo będzie zbiorem 50 żartobliwych opowiadań, które opatrzone będą dodatkowo ilustracjami.

W opowiadaniach znajdziemy zabawne opisy świata show-biznesu, które będą bardzo podobne do tego co znamy z instagramowego profilu Nosowskiej. Książka ukaże się 23 maja nakładem wydawnictwa Wielka Litera.

A JA ŻEM JEJ POWIEDZIAŁA

Jest nawet na Instagramie taki filmik, w którym stwierdzam, że to, że zwolniło się parę miejsc na liście lektur szkolnych, nie oznacza, że od razu muszę wydawać książkę. Ale to było silniejsze ode mnie. To nie jest nic wielkiego, to jest jakaś taka propozycja na plażę, na wyjazd, do pociągu. Pomyślałam sobie, że to jest świetna forma przedłużenia tej komunikacji, którą uprawiam w mediach społecznościowych. Nie oszczędzam tam siebie, sporo o sobie opowiadam – skomentowała Nosowska w programie „Między Słowami”.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony