Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Aktualności » Dan Brown powraca z nową powieścią! „Początek” już w październiku nakładem Wydawnictwa Sonia Draga!

Dan Brown powraca z nową powieścią! „Początek” już w październiku nakładem Wydawnictwa Sonia Draga!

„Początek”, nowa powieść Dana Browna z Robertem Langdonem, profesorem Uniwersytetu Harwarda i specjalistą od symboli, trafi do polskich księgarń 3 października 2017 roku, w dniu światowej premiery książki. Tym razem autor przenosi nas do malowniczej Hiszpanii. Langdon przemierza ulice Madrytu, Barcelony, Sewilli i Bilbao, w poszukiwaniu odpowiedzi na dwa nurtujące ludzkość pytania: Skąd pochodzimy? Dokąd zmierzamy?

Poczatek Dan Brown

Langdon i zebrani na imprezie goście są urzeczeni oryginalną prezentacją, która zdaniem profesora jest znacznie bardziej kontrowersyjna, niż kiedykolwiek mógłby sobie wyobrazić. Ale skrupulatnie zaaranżowany wieczór nagle pogrąża się w chaosie, a cenne odkrycie Kirscha może przepaść na zawsze. Stając w obliczu nieuchronnego zagrożenia, Langdon jest zmuszony do desperackiej ucieczki z Bilbao. Razem z nim jest Ambra Vidal, wytworna dyrektor muzeum, która pracowała z Kirschem przy zorganizowaniu prowokującego wydarzenia. We dwójkę udają się do Barcelony z niebezpieczną misją odnalezienia enigmatycznego hasła, które odblokuje sekret Kirscha. Na ich drodze staną mroczne siły, które zrobią wszystko, aby ich powstrzymać.

Zachęcamy również do obejrzenia trailera powieści:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony