Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Polecane nowości » „Dlaczego mamusia pije. Pamiętnik wyczerpanej mamy” Gill Sims

„Dlaczego mamusia pije. Pamiętnik wyczerpanej mamy” Gill Sims

Dlaczego mamusia pije

PORYWAJĄCY I SUPERDOWCIPNY BESTSELLER SUNDAY TIMESA AUTORSTWA NIEZWYKLE POPULARNEJ W WIELKIEJ BRYTANII BLOGERKI PARENTIGOWEJ PROWADZĄCEJ BLOG Z PRZYMRUŻENIEM OKA!

Wtorek, 8 września

Znowu pierwszy dzień szkoły. Tym razem będę w stu procentach spełnioną szkolną mamusią. Na pewno mi się uda! Jestem przekonana, że w tym roku będzie znacznie lepiej: nie będę krzyczała na dzieci, pozwalała im napychać się chipsami i surfować w sieci na iPadach. A już w żadnym wypadku nie padnę wieczorem na kanapę, nie będę żłopała wina i użalała się nad sobą.

Niestety nie kupiłam im jeszcze pudełek śniadaniowych ani nie zapisałam ich na treningi ju-jitsu, no i muszę polubić zieloną herbatę, która jest paskudna, oraz nauczyć się zaplatać francuskie warkocze, ale to przecież tylko szczegóły
w moim genialnym planie…

Mamusia obchodzi trzydzieste dziewiąte urodziny. Patrzy w ponurą przyszłość, jaką szykują dla niej ci, którzy ją zapraszają na zajęcia jogi dla zaawansowanych
i do klubów książki, gdzie wszyscy udają podchmielonych po kieliszku Pinot Grigio i dziwią się głośno: „O rany! Bierzesz kolejny?”.

Mamusia nie zamierza naśladować kobiet, które noszą modne fryzury i „żyją dla swoich dzieci”, a na placu zabaw starają się przebić nawzajem liczbą ponadprogramowych zajęć i osiągnięciami potomstwa, i przechwalają się tym, gdzie były na wakacjach.

Mamusia bierze ogromny kieliszek wina i użala się nad sobą na kanapie.
A potem przypomina sobie pewien wspaniały pomysł, który przyszedł jej kiedyś do głowy…

DATA PREMIERY: 13.02.2019r.
CENA DETALICZNA BRUTTO: 38,99 zł
WYDAWCA: Wydawnictwo HarperCollins
OKŁADKA: Miękka

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony