Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Polecane nowości » Dziecięce / Młodzieżowe » „Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda. Scenariusz oryginalny” Joanne K. Rowling

„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindewalda. Scenariusz oryginalny” Joanne K. Rowling

Fantastyczne zwierzęta Zbrodnie Grindewalda. Scenariusz oryginalny Joanne K. Rowling

CIĄG DALSZY NOWYCH PRZYGÓD W ŚWIECIE CZARODZIEJÓW J.K. ROWLING

Po tym jak został zdemaskowany i schwytany w Nowym Jorku, Gellert Grindelwald, potężny czarnoksiężnik, spełnia swą groźbę i ucieka w dramatycznych okolicznościach. Jego celem jest zgromadzenie jak największej liczby nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty.

Jedyną osobą, która ma szanse go powstrzymać, jest Albus Dumbledore, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy byłego ucznia – Newta Skamandera, który już raz pokrzyżował plany Grindelwalda. Przygoda ponownie splecie losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Ich nowa misja, tym razem w Paryżu, okaże się sprawdzianem miłości i lojalności, kiedy będą stawiali czoło kolejnym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda to drugi z serii pięciu scenariuszy autorstwa J.K. Rowling, autorki uwielbianej i popularnej na całym świecie serii o Harrym Potterze. Okładkę i wnętrze scenariusza ponownie zaprojektował niezrównany duet artystów, MinaLima, którzy pracują przy wszystkich produkcjach z serii o Harrym Potterze i fantastycznych zwierzętach.

DATA PREMIERY: 13.02.2019r.
CENA DETALICZNA BRUTTO: 39,00 zł
WYDAWCA: Wydawnictwo Media Rodzina
OKŁADKA: Twarda

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony