Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Aktualności » Już jest pierwszy teaser oraz film zza kulis serialu „Mr. Mercedes” – adaptacji prozy Stephena Kinga!

Już jest pierwszy teaser oraz film zza kulis serialu „Mr. Mercedes” – adaptacji prozy Stephena Kinga!

Stephen King wciąż tworzy, pisze i ma się świetnie. Dostarcza tym samym gotowe materiały twórcom filmowym i serialowym, którzy chętnie sięgają po proste do zekranizowania teksty autora. 

Telewizja AT&T AUDIENCE zabrała się za świeższą powieść autora. Scenariusz powstał bowiem na podstawie wydanego w 2014 roku pierwszego tomu trylogii o detektywie Billu Hodgesie – czyli powieści „Mr. Mercedes”.

Już wkrótce otrzymamy opowieść kryminalno-detektywistyczną. Tak brzmi opis fabuły:

Głównym bohaterem serialu jest szalony morderca o imieniu Brady Hartfield, który szydzi z emerytowanego detektywa Billa Hodgesa, zasypując go upiornymi listami i mailami. Policjant zmuszony jest do podjęcia prywatnej i prawdopodobnie nielegalnej operacji w celu postawienia zabójcy przed wymiarem sprawiedliwości, zanim ten ponownie kogoś zamorduje.

W głównej roli serialu „Mr. Mercedes” zobaczymy znanego z „Harry’ego Pottera” Brendana Gleesona. Premiera pierwszego 10-odcinkowego sezonu 9 sierpnia, a poniżej prezentujemy krótki teaser tej produkcji oraz film o tym, jak ją tworzono:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony