Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Aktualności » Książka kucharska „Home made” od szczecińskiej firmy home.pl!

Książka kucharska „Home made” od szczecińskiej firmy home.pl!

„Home made” to książka kucharska napisana przez samych pracowników znanej szczecińskiej firmy IT – home.pl. W środku znajdziemy 31 przepisów na dobre śniadanie, pożywny obiad i smakowity deser. A również, co najbardziej przypadło mi do gustu, co jeść przed wypłatą, kiedy nasze fundusze są na wyczerpaniu!

ksiazka_homemade

Skąd pomysł na tak nietypową książkę kucharską? Czy jest to czysto marketingowe zagranie? Czy pomysł na zgranie i zaangażowanie całego zespołu?

Jak mówi Nina Pankiewicz, z działu HR home.pl.:

Firmę tworzą ludzie. Dlatego chcieliśmy, żeby pracownicy mieli okazję się pokazać, ale trochę inaczej, nie przez pryzmat zajmowanego przez siebie stanowiska. Przecież podczas przerwy w pracy prawie każdy coś je. A to co mamy na talerzu, pokazuje trochę jak żyjemy.

„Home made” zawiera cztery rozdziały. Mamy zatem: szybkie śniadanie – tutaj na uwagę zasługuje burger awokado, następnie wczorajszy obiad a wraz z nim pizza na winie, do kawy lub herbaty i bajeczny tort Pavlova z idealną bezą oraz mój faworyt – koniec miesiąca z tostami Sriracha w tle.

home made potrawy

Jak przyznają pomysłodawcy książki istniała pewna trudność związana z jej realizacją. Mianowicie „Home made” jest pierwszą taką pozycją na rynku, stanowi pewnego rodzaju pierwowzór i bez dwóch zdań jest to dzieło unikalne samo w sobie.

Nasza książka powstała całkowicie wewnątrz home.pl. Pomysł Niny, przepisy poszczególnych pracowników, redakcja, zdjęcia, skład i przygotowanie do druku – to wszystko działo się w biurze, na miejscu. Dla mnie i kolegów z Działu Kreacji była to wyjątkowa praca. Zwykle zajmujemy się tworzeniem rzeczy, które są cyfrowe, a książka jest świetną okazją, by zrobić coś namacalnego i „analogowego”. – dodaje Andrzej Kochański.

homemade ksiazka

Darmowa wersja książki dostępna jest pod adresem: ksiazka.home.pl/homemade-poznaj-IT-od-kuchni-ksiazka-kucharska-homepl.pdf

źródło: blog.home.pl

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony