Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Aktualności » Książka kucharska Lidla na Wielkanoc! „Jeść zdrowiej” książka jakiej jeszcze nie było!

Książka kucharska Lidla na Wielkanoc! „Jeść zdrowiej” książka jakiej jeszcze nie było!

Od 26 lutego w sklepach Lidl w całej Polsce będzie można zdobyć kolejną książkę z serii „Kuchnia Lidla”. „Jeść zdrowiej” to publikacja autorstwa Darii Ładocha, Karola Okrasy i dietetyk Hanny Stolińskiej-Fiedorowicz. Znajdziecie w niej informacje o zdrowej kuchni i trendach żywieniowych. Żeby dostać książkę kucharską trzeba zebrać sześć naklejek.

Daria Ładocha

„Jeść zdrowiej” ma 1,5 mln nakładu i wręczana będzie za dokonanie zakupów za 300 zł, co oznacza, że sieć nagrodzi klientów, którzy w kasach sklepu zostawią 450 mln zł.

Hanna Stolińska-Fiedorowicz dzieli się informacjami odnośnie trendów i aktualnych zaleceń żywieniowych. W książce zawarto 75 przepisów wegetariańskich, wegańskich, bezlaktozowych i bezglutenowych oraz fit.

Książka kucharska Lidla „Jeść zdrowiej” ma udowodnić, że zdrowe jedzenie również może być smaczne. Idealnie wpisuje się więc w panujący obecnie trend. Polacy naprawdę coraz bardziej interesują się zdrowym odżywianiem i zwracają coraz większą uwagę na to, co jedzą, co kupują, skąd pochodzą produkty w ich kuchni. Dyskonty, zgodnie z tym popytem, poszerzają ofertę „bio”. Książka oczywiście do przygotowania zawartych w niej przepisów będzie „zalecała” konkretne produkty z Lidla.

Ta książka jest dla każdego, kto czuje się zagubiony w natłoku informacji, które pojawiają się na bieżąco w temacie zdrowej kuchni i nowoczesnych diet. Przedstawiamy praktyczne porady, podsumowujemy trendy, wyjaśniamy wątpliwości i przede wszystkim dajemy ściągawkę jak zdrowo jeść i żyć bez względu na to jakie mamy preferencje kulinarne. – mówiła podczas premiery książki Hanna Stolińska-Fiedorowicz.

Aby dostać nową książkę Lidla trzeba będzie zebrać 6 naklejek, przyznawanych za wydanie 300 zł na zakupy w sieci (wydanie 50 zł to 1 naklejka). Akcja będzie trwała od 26 lutego do 25 marca lub wyczerpania zapasów.

Jeść zdrowiej

Lidl chwali się, że dotychczas książki wydane przez sieć osiągnęły nakład 8 mln egzemplarzy, co oznacza, że nagrodzono nimi lojalnych klientów, którzy zrobili w sieci zakupy za 2,4 mld zł.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony