Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Polecane nowości » Fantastyka (strona 5)

Fantastyka

„Trylogia Valisarów, tom 3. Gniew Króla” Fiona McIntosh

Trylogia-Valisarow-tom-3-Gniew-Krola_Fiona-McIntosh,images_big,31,978-83-64297-07-6

Zapierający dech w piersi trzeci i ostatni tom „Trylogii Valisarów”!

Odkrycie, że w żyłach imperatora Loethara i jego wroga, króla Leonela, płynie krew tego samego królewskiego rodu, burzy dotychczasowy układ sił. W dodatku Piven nie jest już bezbronnym sierotą, za którego wszyscy go uważali. Jednak najbardziej sensacyjnym wydarzeniem jest powrót pierwszej od stuleci valisarskiej księżniczki, która przeżyła i prawdopodobnie włada osławionym Urokiem Valisarów.

Gdy imperium zagraża rozerwanie na strzępy, byli wrogowie muszą stanąć po jednej stronie, a przyjaciele – uciekać, by ratować ród władców Penraven. Królewska krew musi zwyciężyć… nawet jeśli Valisar będzie musiał stanąć przeciwko Valisarowi.arowi.

DATA PREMIERY: 9.10.2013r.
CENA DETALICZNA BRUTTO: 39,90 zł
VAT: 5%
WYDAWCA: Galeria Książki
ISBN :978-83-64297-07-6
ILOŚĆ STRON: 656
OKŁADKA: Miękka

„Dary Anioła, tom 5. Miasto zagubionych dusz” Cassandra Clare

Dary-Aniola-tom-5-Miasto-zagubionych-dusz_Cassandra-Clare,images_big,27,978-83-7480-391-5

Jace jest teraz sługą zła, związanym na wieczność z Sebastianem. Tylko mała grupka Nocnych Łowców wierzy, że można go uratować. Żeby to zrobić, muszą zbuntować się przeciwko Clave. I muszą działać bez Clary. Bo Clary rozgrywa niebezpieczną grę zupełnie sama. Ceną przegranej jest nie tylko jej własne życie, ale również dusza Jace’a. Clary jest gotowa zrobić dla niego wszystko, ale czy nadal może mu ufać? I czy on jest naprawdę stracony?
Jaka cena jest zbyt wysoka, nawet za miłość?
Miłość. Krew. Zdrada, Zemsta.
Ciemność chce zawładnąć Nocnymi Łowcami w ekscytującej piątej części serii „Dary Anioła”

DATA PREMIERY: 9.10.2013r.
CENA DETALICZNA BRUTTO: 39,00 zł
VAT: 5%
WYDAWCA: MAG
ISBN :978-83-7480-391-5
ILOŚĆ STRON: 550
OKŁADKA: Miękka

„Dary Anioła, tom 4. Miasto upadłych aniołów” Cassandra Clare

Dary-Aniola-tom-4-Miasto-upadlych-aniolow_Cassandra-Clare,images_big,29,978-83-7480-390-8

Wojna się skończyła i szesnastoletnia Clary Fray wraca do Nowego Jorku, podekscytowana możliwościami, które się przed nią otwierają. Zaczyna szkolenie Nocnego Łowcy, żeby nauczyć się wykorzystywać swój wyjątkowy dar. Podziemni i Nocni Łowcy w końcu zawarli pokój i, co najważniejsze, Clary może w końcu nazwać Jace’a swoim chłopakiem.
Jednakże wszystko ma swoją cenę.

Pierwsza część ekranizacji bestsellerowej powieści Cassandry Clare Miasto Kości pojawiła się w kinach już 23 sierpnia 2013
W rolach głównych: Lily Collins, Jamie Campbell-Bowen, Lena Headey i Jonathan Rhys-Meyers.

DATA PREMIERY: 9.10.2013r.
CENA DETALICZNA BRUTTO: 39,00 zł
VAT: 5%
WYDAWCA: MAG
ISBN :978-83-7480-390-8
ILOŚĆ STRON: 434
OKŁADKA: Miękka

„Miasto kości. Tom 1″ Cassandra Clare

miasto-kosci-tom-1-b-iext23093409

Dziewczyna ze skłonnością do wpadania w tarapaty, wampir, który zmaga się ze swoją mroczną naturą, półanioł, pogromca demonów. Połączyła ich miłość i walka, dzieli ich wszystko. Razem wkraczają do Miasta kości…

„Miasto szkła. Tom 3″ Cassandra Clare

miasto-szkla-tom-3-b-iext23093408

Pośród chaosu wojny Nocni Łowcy muszą zdecydować się na walkę u boku wampirów, wilkołaków i innych Podziemnych… albo przeciwko nim. Tymczasem Jace i Clary też muszą podjąć ważne decyzje. Czy mogą pozwolić sobie na zakazaną miłość?

„Miasto popiołów. Tom 2″ Cassandra Clare

miasto-popiolow-tom-2-b-iext23089963

Clary Fray chciałaby, żeby jej życie znowu stało się normalne. Ale czy cokolwiek może takie być, skoro dziewczyna jest Nocnym Łowcą, zabijającym demony, jej matka została magicznie wprowadzona w stan śpiączki, a ona sama nagle zaczyna widzieć mieszkańców Podziemnego Świata – wilkołaki, wampiry, wróżki…

„Dziewiąty Mag.Dziedzictwo” A. R. Reystone

dziewiaty-mag-dziedzictwo-b-iext23054309

Naczelni Czarnoksiężnicy nie zgadzają się, aby Amanda została zaprzysiężona i stała się jedną z nich. Cofają zaklęcie, dzięki któremu dorosła, i odsyłają ją do Oazy Szkolnej. Jednak dziewczyna buntuje się i ucieka. Tymczasem wąwóz za Kamieniołomami Demonów zaczyna się otwierać. Uwięzieni w nim Rozpaczający tylko czekają na to, by móc się z niego wydostać. Jeśli im się uda, świat Dziewięciu Miast czeka zagłada… Czy pozbawiona pamięci Ariel zdoła pomóc córce i uratować czarodziejską cywilizację?

Jaką tajemnicę kryje Morren City? Kim są Sheridan, Yermin i dlaczego poszukują istoty, którą

określają mianem „cyborium”?

To i wiele więcej w długo oczekiwanej ostatniej części trylogii „Dziewiąty Mag”!

Polecamy: http://www.nk.com.pl/dziewiaty-mag-dziedzictwo/1854/ksiazka.html

„Dziedzic czarodziejów” Kroniki dziedziców. Tom 2 Cinda Williams Chima

dziedzic-czarodziejow-b-iext23108922

Szesnastoletni Seph McCauley w ciągu ostatnich trzech lat był nieustannie wyrzucany z kolejnych szkół. Powodem był szereg magicznych wypadków – a ostatnio tragedii – które zdają się go prześladować. Seph jest czarodziejem, sierotą bez żadnej wiedzy o swojej mocy, która staje się coraz większa i coraz częściej wymyka się spod kontroli.

Po spowodowaniu pożaru w nocnym klubie Seph zostaje odesłany do Szkolnej Przystani, szkoły męskiej na odludziu w Maine. Z początku wydaje się, że to będzie spełnienie jego marzeń. Gregory Leicester, dyrektor szkoły, obiecuje uczyć go czarodziejstwa i przyjąć do tajemniczego zgrupowania czarodziejów. Radość Sepha gaśnie, gdy chłopiec dowiaduje się, że ta nauka ma wysoką cenę, a Leicester pragnie wykorzystać moc swoich uczniów do własnych celów.

W tej powieści, będącej kontynuacją pasjonującej książki fantasy Dziedzic wojowników, wszyscy mają swoje sekrety: Jason Haley, szkolny kolega, który ma nakaz trzymania się z dala od Sepha; zaklinaczka Linda Downey, która znała jego rodziców; awanturniczy czarodziej Leander Hastings, a także wojownicy Jack Swift i Ellen Stephenson. Seph niespodziewanie trafia w sam środek wojny, z której może nie wyjść cało.

Polecamy: http://www.galeriaksiazki.pl/dziedzic-czarodziejow-kroniki-dziedzicow—ksiega-ii.html

Przewiń do góry strony