Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Uncategorized » Ogólnopolski konkurs artystyczny „Klasa ze Snów”! Ruszyła 7. edycja!

Ogólnopolski konkurs artystyczny „Klasa ze Snów”! Ruszyła 7. edycja!

Najnowsza edycja Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego „Klasa ze Snów” ma za zadanie popularyzowanie świadomego i praktycznego wykorzystania najnowszych technologii w procesie uczenia i nauczania, oraz rozbudzenie pasji czytania i świadomości czytelniczej u dzieci i młodzieży.

Tym razem Organizator proponuje zadania konkursowe nawiązujące do lektur szkolnych. Uczniowie klas I-III przygotują prace plastyczne na temat „Bohater mojej ulubionej lektury na lekcji w nowoczesnej klasie ze snów”, zaś starsi film – na ten sam temat. Każda ze szkół może zgłosić jedną pracę w ramach danej grupy wiekowej. W konkursie mogą brać udział szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne (w rozumieniu ustawy z dnia 7 września 1991 r. o systemie oświaty).

Ważne są terminy. Zgłoszenie do konkursu musi być dokonane do 31 grudnia 2016 r. na stronie www.klasazesnow.pl, zaś prace należy przesłać do 16 marca 2017 r.

Konkurs „Klasa ze snów” odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej, Ministerstwa Cyfryzacji oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Organizatorem konkursu jest ViDiS SA – właściciel portalu www.MultimediawSzkole.pl

Bliższe informacje; na www.klasazesnow.pl oraz na oficjalnym funpage konkursu na Facebooku www.facebook.com/klasazesnow.

W ramach konkursu uczniowie przygotowują prace artystyczne (plastyczne, video itp.). W 6. edycji uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali fantastyczne filmy, między innymi:

Nagrody

Organizator ufundował nagrody o wartości ponad 40 000 zł.

Na laureatów konkursu plastycznego czekają Projektor Casio XJ-F100W oraz 10 głośników bezprzewodowych Defenzo Audience i 10 głośników bezprzewodowych Defenzo SoundFit.

Konkurs trwa od 1 listopada 2016 roku do 23 czerwca 2017 roku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu: www.klasazesnow.pl

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony