Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Polecane nowości » Kryminał / Sensacja » „Policjanci i gangsterzy. Kulisy śledztw i tajemnice CBŚ” Krzysztof Wójcik

„Policjanci i gangsterzy. Kulisy śledztw i tajemnice CBŚ” Krzysztof Wójcik

policjanci-i-gangsterzy-kulisy-sledztw-i-tajemnice-cbs-b-iext54492444

Pieniądze, miłość i śmierć ‒  książka „Policjanci i gangsterzy” jak w soczewce skupia brutalne poczynania półświatka przełomu wieków, brzemienne w skutki romanse i płynne przenikanie się struktur mafii i policji.

„Willy”, polski Al Capone, bezwzględny morderca i autor „skoku stulecia” na konwój pocztowy w Gdańsku w 1999 roku. Czy operacje plastyczne pomogły mu zmienić tożsamość i uniknąć odpowiedzialności?

Porwanie nastolatki w Gdyni w 2002 roku po mistrzowsku zaplanował policjant. Czy kret w CBŚ pomagający porywaczom mógł prowadzić śledztwo we własnej sprawie?

Dlaczego w 2000 roku zginął król narkobiznesu na Pomorzu? Jak „Pruszków” przejmował Sopot i legalne interesy trójmiejskich biznesmenów? Jak pracowało się w CBŚ na początku jego działalności i jak sami funkcjonariusze rozwijali ten skrót? To tylko niektóre wątki najnowszej książki Krzysztofa Wójcika opisującej kulisy śledztw CBŚ i codzienną pracę tajniaków.

DATA PREMIERY: 15.05.2019r.
CENA DETALICZNA BRUTTO: 37,90 zł
WYDAWCA: Dom Wydawniczy Rebis
OKŁADKA: Miękka

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony