Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Uncategorized » Premiera książki „Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz”

Premiera książki „Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz”

On – jeden z najbardziej wpływowych gangsterów polskiej mafii. Ona – żona słynnego bossa, po upadku grupy pruszkowskiej oskarżona o kierowanie grupą przestępczą. Masa i Słowikowa – dwa przeciwległe bieguny kryminalnego podziemia – od lat uważani za nieprzejednanych wrogów, którzy nigdy nie podadzą sobie ręki.

Mąż Moniki Banasiak, Andrzej Z. Słowik, był jednym z tych, którzy uważali Masę za największe zagrożenie dla potęgi Pruszkowa. Ale to Masa sprawił, że Słowik i zarząd mafii trafili na długie lata do więzienia, a życie rodzinne Moniki legło w gruzach. Jednak wrogowie spotykają się, a to, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe, staje się faktem: szczerze rozmawiają próbując zrozumieć swoje racje.

Ta rozmowa, w obecności Artura Górskiego, to nie jest śniadanie mistrzów – to raczej spóźniona kolacja ludzi, którzy wydobyli się z piekła mafii i próbują odnaleźć drogę w normalnym świecie.

Zapraszamy na premierę książki „Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz”, która obędzie się 24 października o 18:00, empik Junior, Warszawa, ul. Marszałkowska 116/122.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony