Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Nasze projekty (strona 12)

Nasze projekty

Regał Nowości w szczecińskiej księgarni Omnibus

Ekspozycja na witrynie styczniowych nowości Wydawnictwa Jaguar: „Poza czasem” – z dumą prezentujemy nasz patronat medialny, „Magia złota”, ”Badacz potworów”, „Play” w szczecińskiej księgarni Omnibus.

ekspozycja wydawnictwa jaguar ksiegarnia omnibus szczecin

„Obłęd” Erik Axlw Sund w księgarni Pani Lidii Głowackiej ul. Hawelańska 9-10 w Gorzowie Wielkopolskim

obled Sund Erik Axl

Patronat medialny 15.01.2014 „Poza czasem” Alexandra Monir Wydawnictwo Jaguar

Poza czasem Aleksandra Monir

Kiedy rodzinę Michele Windsor dotyka tragedia, dziewczyna zmuszona jest przeprowadzić się z Los Angeles do Nowego Jorku, gdzie mieszkają jej bogaci i arystokratyczni dziadkowie, których nie poznała nigdy wcześniej. W ich starym, pełnym rodzinnych sekretów domu przy Fifth Avenue, Michele odkrywa największą tajemnicę: dziennik jednej z jej przodkiń, który ma niesamowitą moc: przenosi ją w czasie do 1910 roku, kiedy to został napisany. Tam, na wytwornym balu maskowym, Michele poznaje młodego mężczyznę o intensywnie niebieskich oczach, który przez całe życie nawiedzał ją w snach. Zakochuje się w nim i rozpoczyna romans nie z tego świata.

Michele zaczyna prowadzić podwójne życie, próbując zachować równowagę pomiędzy swoim współczesnym, szkolnym życiem a ucieczkami w przeszłość. Kiedy jednak dokonuje straszliwego odkrycia, musi udać się w podróż w czasie, by uratować chłopaka, którego pokochała i zakończyć poszukiwania, które zdecydują o jej losie.

Ta książka jest jak porywający, tajemniczy sen. - Colleen Houck, autorka książki Klątwa tygrysa

Chciałam jeść tę książkę łyżeczką. - Karen McCullah Lutz, scenarzystka hitowego filmu Legalna Blondynka.

Rozdanie Nagród w Szkole Podstawowej w Ogardach ufundowanych przez Wydawnictwo Skrzat

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Mikołajki 6 grudnia 2013 w Szkole Podstawowej w Ogardach. Regał Nowości miał niebywałą przyjemność przekazania nagród książkowych otrzymanych od Wydawnictwa Skrzat. 

mikołajki wydawnictwo skrzat

Regał Nowości w księgarni Pani Lidii Głowackiej ul. Hawelańska 9-10 w Gorzowie Wielkopolskim

 

regal nowsci hawelanska

Regał Nowości w księgarni Educatio w Stargardzie Szczecińskim

Ekspozycja na witrynie nowości Wydawnictwa Dolnośląskiego m.in. „Policja”Jo Nesbo w Stargardzie Szczecińskim w księgarni Educatio.

ksiegarnia educatio

Regał Nowości w księgarni

Ekspozycja na witrynie nowości Wydawnictwa Nasza Księgarnia z serii „Z Biblioteki Wydawnictwa Nasza Księgarnia”: „Poczytaj, mi mamo. Księga czwarta”, „Danuta Wawiłow dzieciom”, ”Moja pierwsza mitologia”.

witryna nasza ksiegarnia

Regał Nowości w szczecińskiej księgarni Omnibus

Ekspozycja na witrynie nowości Wydawnictwa Jaguar „Krew stracharza”, „Odlot”, ”Zwiadowcy. Królewski zwiadowca” w szczecińskiej księgarni Omnibus.

Ksiegarnia Szczecin - witryna

Przewiń do góry strony