Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Uncategorized » Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Biblioteka Publuczna w Dzielnicy Wawe m.st. Warszawy ma zaszczyt zaprosić na spotkanie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk z okazji premiery jej najnowszej książki: „Ciastko z wróżbą”.

Spotkanie odbędzie się

11 marca godz 16.30, Kobyłka.

Książka jest pierwszą częścią drugiej serii „Cukierni pod Amorem”. Serii, która opowiada dalsze losy Hryciów, którym los nie oszczędza dramatycznych przeżyć.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk jest absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej PWST (obecnie Akademia Teatralna), w przeszłości była nauczycielką języka polskiego i łaciny, a także współwłaścicielką firmy handlowej. Zadebiutowała jako scenarzystka serialu Tata, a Marcin powiedział… Jest autorką bestsellerowej trzytomowej sagi Cukiernia Pod Amorem, a także powieści: 110 ulic220 liniiNiebieskie nitki13. PoprzecznaWystarczy, że jesteś,Serenada, czyli moje życie niecodzienneMariola, moje krople… oraz miniaturki Jak zabić nastolatkę (w sobie)?, której wersję sceniczną pt. Czterdziestka w opałachmożna oglądać w warszawskim teatrze Kamienica w brawurowej interpretacji Katarzyny Żak.  Autorka jest laureatką nagrody „Książka Roku 2008″, przyznawanej przez Polską Sekcję IBBY, za powieść 13. Poprzeczna.

Komentowanie zakończone

Przewiń do góry strony