Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Uncategorized » Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk

Zapraszamy na spotkanie z Małgorzatą Gutowską-Adamczyk z okazji premiery jej najnowszej książki: „Ciastko z wróżbą”. Spotkanie odbędzie się w sobotę 10 grudnia o godz 15.00, Book&Cook, ul. Piotrkowska 138/140, 90-062 Łódź.

Książka jest pierwszą częścią drugiej serii „Cukierni pod Amorem”. Serii, która opowiada dalsze losy Hryciów, którym los nie oszczędza dramatycznych przeżyć.

Małgorzata Gutowska-Adamczyk jest absolwentką Wydziału Wiedzy o Teatrze warszawskiej PWST (obecnie Akademia Teatralna), w przeszłości była nauczycielką języka polskiego i łaciny, a także współwłaścicielką firmy handlowej. Zadebiutowała jako scenarzystka serialu Tata, a Marcin powiedział… Jest autorką bestsellerowej trzytomowej sagi Cukiernia Pod Amorem, a także powieści: 110 ulic220 liniiNiebieskie nitki13. PoprzecznaWystarczy, że jesteś,Serenada, czyli moje życie niecodzienneMariola, moje krople… oraz miniaturki Jak zabić nastolatkę (w sobie)?, której wersję sceniczną pt. Czterdziestka w opałachmożna oglądać w warszawskim teatrze Kamienica w brawurowej interpretacji Katarzyny Żak.  Autorka jest laureatką nagrody „Książka Roku 2008″, przyznawanej przez Polską Sekcję IBBY, za powieść 13. Poprzeczna.

Komentowanie zakończone

Przewiń do góry strony