Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Uncategorized » Spotkanie autorskie z Dorotą Sumińską

Spotkanie autorskie z Dorotą Sumińską

14 grudnia o godz. 17.00 w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 106, jednej z filii Biblioteki Publicznej na Woli odbędzie się spotkanie z Dorotą Sumińską – lekarzem weterynarii, autorką książek oraz – a właściwie przede wszystkim – miłośniczką zwierząt.

Dorota Sumińska jest cenioną specjalistką w dziedzinie opieki nad zwierzętami oraz znawczynią relacji człowieka i zwierząt. Jako pisarka, dziennikarka, autorka programów radiowych i telewizyjnych oraz ekspert chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na co dzień prowadzi także gabinet weterynaryjny na Bielanach.

Pomaga ludziom zrozumieć naturę zwierząt i rozwiązywać problemy związane z opieką nad nimi. Promuje adopcje ze schronisk oraz informuje o tym, jak walczyć z bezdomnością zwierząt. Sama jest posiadaczką sporej gromady stworzeń, które wybawiła z większych lub mniejszych tarapatów.

W swoich książkach opowiada o ludziach, zwierzętach, wyjaśnia zagadki przyrodnicze i radzi, jak poukładać wzajemne relacje dwunożnych i czworonożnych domowników. Właśnie o książkach Doroty Sumińskiej porozmawiamy podczas spotkania w Bibliotece. Będzie można także kupić publikacje naszego Gościa i zdobyć autograf.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony