Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Uncategorized » Spotkanie autorskie z Filipem Springerem

Spotkanie autorskie z Filipem Springerem

Zapraszamy na kolejne spotkanie autorskie w ramach Olivia Cooltura, które odbędzie się 21 listopada (wtorek), o godz. 18.00, w Olivia Sky Clubie (budynek Olivia Tower, 12. piętro).

Wstęp wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o rejestrację pod linkiem: http://www.oliviacentre.com/events/event/spotkanie-autorskie-z-filipem-springerem/

Filip Springer (ur. 1982) — reporter i fotograf współpracujący z największymi polskimi tytułami prasowymi. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2010) oraz programu Młoda Polska Narodowego Centrum Kultury (2012). Swoje prace prezentował na wystawach w Poznaniu, Warszawie, Łodzi, Gdyni, Lublinie i Jeleniej Górze. Jego reporterski debiut – książka Miedzianka. Historia znikania – znalazł się w finale Nagrody im. R. Kapuścińskiego za reportaż literacki 2011 i był nominowany do Nagrody Literackiej Gdynia 2012. Jest także finalistą Nagrody Literackiej Nike 2012 i laureatem trzeciej edycji konkursu stypendialnego dla młodych dziennikarzy im. Ryszarda Kapuścińskiego. 13 pięter to jego piąta książka. Wcześniej ukazały się: Źle urodzone. Reportaże o architekturze PRL-u, Wanna z kolumnadą. Reportaże o polskiej przestrzeni i Zaczyn. O Zofii i Oskarze Hansenach.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony