Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Uncategorized » Spotkanie autorskie z Joanną Matusiak

Spotkanie autorskie z Joanną Matusiak

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór autorski z wyjątkową kobietą, pełną pasji, mądrości i dystansu do świata. Joanna Matusiak z Manufaktura Splotów tym razem splotła nam piękne słowa zamknięte w 352 stronach „Manufaktury codzienności”.

Spotkanie w Empiku w Galerii Bałtyckiej poprowadzi Magdalena Trus-Urbańska z Truslandia., 21 kwietnia w godzinach 16:00 – 18:00, empik, Al. Grunwaldzka 141, Gdańsk.

Ta książka to 352 strony piękna, słów mądrych, uważnych, przepełnionych spokojem i dobrocią, celebracją życia w tu i teraz i miłością do ludzi. Autorka książki Joanna Matusiak znana jest dla większości z nas z Manufaktury Splotów (https://www.instagram.com/manufaktura_splotow/),
Tym razem z codzienności splotła nam słowa, będące dla wielu osób źródłem inspiracji. Ponadczasowe prawdy, często niezauważalne w życiu codziennym, garść dobrej energii, tolerancji, zrozumienia, bliskości, motywacji. Wszystko to, czego w codziennej gonitwie życia po prostu nie zauważamy.
To księga krótkich felietonów na każdy temat, które jak bajki filozoficzne, snują opowieść, by dotrzeć do puenty lub po prostu samemu ją sobie dopowiedzieć…

Gorąco polecamy!
Do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony