Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Aktualności » Thriller z zabójczym twistem, którego nigdy nie zapomnisz! „Czasami kłamię” już w księgarniach!

Thriller z zabójczym twistem, którego nigdy nie zapomnisz! „Czasami kłamię” już w księgarniach!

Czasami kłamię Alice Feeney

A kiedy sądzisz, że już wszystko rozumiesz… wtedy „CZASAMI KŁAMIĘ”

Są trzy rzeczy, które powinniście wiedzieć o Amber Reynolds. Pierwsza: jej mąż już jej nie kocha.

Rzecz druga: Amber jest w śpiączce, w którą zapadła po wypadku samochodowym. Jej ciało jest nieruchome, ale umysł pracuje na najwyższych obrotach, starając się odtworzyć minione dni i tygodnie. Siniaki i obrażenia na jej ciele wskazują, że nie był to nieszczęśliwy zbieg okoliczności, lecz celowe działanie. Głównym podejrzanym jest jej mąż. Ale w tej opowieści nic nie jest proste, bo (to rzecz trzecia) Amber czasami kłamie.

W tej intrygującej, mrocznej opowieści niczego nie można być pewnym! Nie ma jednej wersji wydarzeń, a sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Kto mówi prawdę?
Zapomnij o wszystkich thrillerach, które do tej pory czytałeś! „CZASAMI KŁAMIĘ” Tobą zawładnie!

 

Gwarantuję, że książka wzbudzi falę emocji. I to skrajnych. Alice Feeney debiutuje z przytupem i tym samym stawia sobie wysoką poprzeczkę.

Katarzyna Stec, Książki na czasie

Żałuję, że nie mogę zapomnieć tej historii, żeby przeczytać ją jeszcze raz.

Małgorzata Szustkiewicz, Licencja na czytanie

Alice Feeney – brytyjska pisarka i dziennikarka, przez piętnaście lat pracowała dla BBC News jako wydawca, reporterka i producentka. W 2016 roku ukończyła kurs pisarstwa organizowany przez Faber Academy w Londynie. Razem z mężem i psem mieszka w hrabstwie Surrey. “Czasami kłamię” to jej debiutancka powieść, do której prawa zostały sprzedane jeszcze przed premierą do 8 krajów!

wywiad_2

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony