Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Polecane nowości » „Uczucia zaklęte w kamieniu” Karolina Wilczyńska
„Uczucia zaklęte w kamieniu” Karolina Wilczyńska

„Uczucia zaklęte w kamieniu” Karolina Wilczyńska

Stacja-Jagodno_Uczucia-zaklęte-w-kamieniu

Do Jagodna niespodziewanie trafia Lea, artystka specjalizująca się w wyrobie biżuterii artystycznej. Chce wykorzystać w swoich projektach krzemień pasiasty – największy dar natury z tutejszych gór, zwany też kamieniem optymizmu. Tymczasem awaria samochodu zatrzymuje ją na dłużej w urokliwej miejscowości, a nieco gburowaty mechanik, w którego ręce trafiło zepsute auto nowoprzybyłej, okazuje się bardzo intrygujący… Tylko czy ta znajomość nie skończy się awarią? I czy Lea rzeczywiście pojawiła się w okolicy przypadkiem?

Pozostałych, dobrze nam znanych bohaterów książek z cyklu „Stacja Jagodno”, również czekają niespodzianki. Marysia przeżyje letnie zauroczenie i nieodłącznie związane z nim chwile miłosnej niepewności. Jadwiga postanowi wreszcie odpocząć i wyjedzie na wczasy, zostawiając córkę pod opieką nieprzepadającego za dziećmi wójta. Natomiast Babcia Róża doceni, jak drogocenne jest dobre zdrowie…

W najnowszym tomie bestsellerowej sagi mieszkańcy urokliwego Jagodna odkryją, że nie każdy oszlifowany kamień jest cenny, a to, co wartościowe, nie zawsze się błyszczy.

DATA PREMIERY: 20.06.2018r.
CENA DETALICZNA BRUTTO: 34,90 zł
WYDAWCA: Czwarta Strona
OKŁADKA: Miękka

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony