Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Uncategorized (strona 4)

Uncategorized

Spotkanie autorskie z Kasią Bulicz-Kasprzak

Zapraszamy serdecznie na spotkanie autorskie z Kasią Bulicz-Kasprzak! Spotkanie poprowadzi Justyna Marczuk.

Miejsce: Biblioteka, ul. Bielskiego 3, Warszawa
Czas: czwartek, 12.04.2018, godz. 18.00

Kasia Bulicz-Kasprzak debiutowała powieścią „Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna”, która została nagrodzona w konkursie literackim Wydawnictwa „Nasza Księgarnia”.

Wstęp wolny!

Spotkanie autorskie z Magdą Stachulą

Spotkanie z Magdą Stachulą autorką „Idealnej” i „Trzeciej” z okazji premiery jej najnowszego thrillera psychologicznego „W pułapce”. Prowadzenie Andrzej Śladkowski.

Spotkanie odbędzie się: 26 czerwca w godzinach 18:00 – 20:00, Księgarnia Autorska Jastrzębie-Zdrój, ul. Warszawska 2,  Jastrzębie-Zdrój.

Spotkanie autorskie z Natalią Sońską

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Natalią Sońską, które odbędzie się 27 czerwca w godzinach 18:00 – 20:00, empik Galeria Rzeszów, Rzeszów, al. Piłsudskiego 44.

Wstęp wolny!

Dla Natalii Sońskiej pisanie jest pasją i przyjemnością. Tworzy przepiękne opowieści o miłości i o emocjach – nie zawsze tych łatwych. W swoich książkach stara się przekazać, że życie potrafi zaskakiwać i w dużej mierze od człowieka zależy, jak potoczą się jego losy. Wierzy w happy endy i z tą dewizą podąża również przez własne życie. Właśnie ukazała się najnowsza książka „Jagodowa miłość. Tom 1. Cała przyjemność po mojej stronie” (Czwarta Strona). Opowiada w niej o cukierni „Słodka”, w której już od progu pachnie wanilią i sernikiem. Jagoda piecze i ozdabia słodkości, wkładając w to całe serce. Regularnie do „Słodkiej” zagląda Tomasz – czy to zasługa pysznego sernika, czy zamkniętemu w sobie wdowcowi wpadła w oko autorka jego wyjątkowej receptury?

Spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Magdaleną Majcher, które odbędzie się 10 maja w godzinach 16:00 – 18:00, Żywiecka Biblioteka Samorządowa, ul. Kościuszki 5, 34-300 Żywiec Stary, Bielsko.

Wstęp wolny!

Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską

12 maja w godzinach 14:00 – 16:00 w księgarni Autorskiej w Krośnie (ul. Bieszczadzka 29) odbędzie się spotkanie z pisarką i reporterką Magdaleną Grzebałkowską, autorką książek „Ksiądz Paradoks. Biografia Jana Twardowskiego”, „Beksińscy. Portret podwójny” i „1945. Wojna i pokój”, obecnie pracującą nad biografią Krzysztofa Komedy Trzcińskiego.

Magdalena Grzebałkowska – ukończyła historię na Uniwersytecie Gdańskim. Od 1998 roku pracuje w „Gazecie Wyborczej”. Jest autorką biografii ks. Jana twardowskiego „Ksiądz Paradoks”, biografii „Beksińscy. Portret Podwójny” oraz reporterskiej opowieści o najbardziej dramatycznym roku XX stulecia „1945. Wojna i pokój”.

Spotkanie autorskie z Grzegorzem Kozerą

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Grzegorzem Kozerą – polski prozaik, poeta i dziennikarz.

Spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2018 godz. 11:30, Zespół Szkół nr 3, ul. Fr. Nullo 32, 32-300 Olkusz.

Wstęp wolny.

Spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim

Zapraszamy serdecznie za spotkanie autorskie z Tomaszem Sekielskim, które odbędzie się 11 czerwca w godzinach 17:00 – 18:00, Dom Środowisk Twórczych – Ratusz, Ratuszowa 5, 11-100 Lidzbark Warmiński.

Tomasz Sekielski – pomysłodawca i założyciel wydawnictwa „Od deski do deski” – dziennikarz śledczy, reporter, korespondent, pisarz i reżyser. Obecnie również wydawca. Jest twórcą wielu programów telewizyjnych (m.in. Prześwietlenie, Teraz My!, Czarno na białym, Po prostu), a także filmów dokumentalnych (m.in. Władcy marionetek). Jest autorem bestsellerowej trylogii „Sejf” oraz trylogii „SUSZA”, której ostatnia część ukaże się w maju 2018 roku. Wyróżniony prestiżowymi nagrodami: m.in. Dziennikarz Roku, Grand Press, Wiktory, Telekamery, Niptel. Przez dwa lata, w programie „Po prostu” na antenie TVP1 ukazywał się jego 45-minutowy reportaż nt. najważniejszych lub najbardziej kontrowersyjnych wydarzeń na świecie np. nt. morderstwa Litwinienki, kartele narkotykowe w Meksyku, problemy żołnierzy walczących na froncie na Ukrainie, obozy dla uchodźców (Calle), terroryzm itd. W 2017 roku zrealizował dla telewizji FOKUS cykl filmów dokumentalnych pt. „Teoria spisku”. Przy pracy nad tą serią odnalazł zagubione dowody ze śledztwa dotyczącego morderstwa premiera Piotra Jaroszewicza i jego żony Alicji.

Spotkanie autorskie z Sylwią Zientek

Zapraszamy na spotkanie z Sylwią Zientek, autorką powieści „Hotel Varsovie. Bunt Chimery”. Prowadzenie: Weronika Wawrzkowicz.

24 kwietnia (wtorek) godz. 19:00, Klub SPATiF, Al. Ujazdowskie 45, Warszawa. 

Jedna rodzina, kilka pokoleń i historie rozgrywające się na ulicach Warszawy w ciągu ponad trzech wieków. Nowy tom rodzinnej sagi warszawskich hotelarzy przeniesie czytelników w świat romansów, skrywanych skandali i niepohamowanych namiętności.

Sylwia Zientek – autorka powieści obyczajowych i historycznych. Debiutowała w 2012 roku powieścią „Złudzenia, nerwice i sonaty”. Ponadto opublikowała „Próżną”, „Miraże”, „Podróż w stronę czerwieni” oraz poruszającą „Kolonię Marusia”. W 2017 roku ukazał się pierwszy tom barwnej sagi warszawskich hotelarzy – „Hotel Varsovie. Klątwa lutnisty”, porywającej historii kilku pokoleń rodziny Żmijewskich, właścicieli posiadłości przy ulicy Długiej.

Zarezerwujcie nocleg w Hotelu Varsovie!

Spotkanie autorskie z K.N. Haner

Zapraszamy na spotkanie z K.N. Haner, z okazji premiery pierwszej części kolejnej serii „Zakazany układ”. Do tej pory jej książki (romanse): „Sny Morfeusza”, „Koszmar Morfeusza” i „Przebudzenie Morfeusza” stawały się bestsellerami. Czy tak się i teraz stanie?

Plan spotkań: 

24 lutego, godzina 16:00, Bookszpan Poznań.

Spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Elżbietą Cherezińską, które odbędzie się:

1 lutego Gdynia

Przewiń do góry strony