Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Polecane nowości » „Zaskakujący geniusz świń” Matt Whyman

„Zaskakujący geniusz świń” Matt Whyman

Zaskakujący geniusz świń

Często uważamy psy za naszych najdawniejszych towarzyszy. Prawda jednak jest taka, że świnie równie długo odgrywają istotną rolę w naszym życiu. Świnie są bardzo towarzyskie i inteligentne. Lubią się bawić. Są pomysłowe, przebiegłe i zadziorne oraz – zaskakująco konsekwentne. Ponadto mamy z tymi stworzeniami o wiele więcej wspólnego, niż bylibyśmy skłonni przyznać.

Oto uroczy utwór pochwalny o jednym z najbardziej powszechnych i inteligentnych zwierząt zamieszkujących nasze sąsiedztwo. W lekkim i pouczającym studium, Matt Whyman wraz z czytelnikami odkrywa serce i duszę tych pełnych życia, inteligencji i dowcipu zwierząt, dochodząc do zaskakujących wniosków.

Próbując zrozumieć i umotywować zachowania świń, Matt Whyman mierzy się z trudami hodowcy, spotyka się z profesorem weterynarii i behawiorystą, a także rolnikiem entuzjastą, którego świat kręci się wokół loch i knurów.

Ta pełna fascynujących faktów i zabawnych anegdot, dowcipna i pouczająca książka otwiera przed czytelnikiem cały, złożony świat świń. Ukazuje ich ewolucję, zachowania i umiejętność komunikacji, a także przyjaźń, lojalność i miłosne zawody, po drodze rzucając zupełnie nowe światło na pojęcie rodziny.

DATA PREMIERY: 03.04.2019r.
CENA DETALICZNA BRUTTO: 29,99 zł
WYDAWCA: Wydawnictwo HarperCollins
OKŁADKA: Miękka

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony