Najciekawsze informacje z rynku:
Regał Nowości » Aktualności » Zrób zdjęcie z książką i pomóż psom ze schroniska!

Zrób zdjęcie z książką i pomóż psom ze schroniska!

Gucio, kundelek adoptowany ze schroniska przez detektywa Szymona Solańskiego, to jeden z najważniejszych bohaterów serii „Kryminał pod psem”. Nie wszyscy jednak wiedzą, że pierwowzorem powieściowego czworonoga jest prawdziwy pies, przygarnięty ponad 11 lat temu przez autorkę, Martę Matyszczak, z chorzowskiego schroniska. Gucio znalazł zarówno pełen miłości dom, jak i swoje miejsce na kartach literatury kryminalnej, jednak nie wszystkie psy mają tyle szczęścia. Dlatego Wydawnictwo Dolnośląskie zaprasza wszystkich miłośników zwierząt i kryminałów do włączenia się w akcję na rzecz Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Korabiewicach!

morderstwo_w_hotelu

Zrób zdjęcie z dowolną książką Marty Matyszczak z serii „Kryminał pod psem”, oznacz je hasztagami #akcjapodpsem2 i #kryminałpodpsem (lub #kryminalpodpsem) i zamieść na Instagramie. Za każde odpowiednio oznaczone zdjęcie schronisko w Korabiewicach otrzyma 2 zł. Im więcej zdjęć, tym większe wsparcie dla najbardziej potrzebujących czworonogów!

Najnowsza książka Marty Matyszczak, „Morderstwo w hotelu Kattowitz”, jest w księgarniach już od 30 stycznia. Akcja piątego „Kryminału pod psem” rozgrywa się w Katowicach. Pewnej grudniowej nocy w hotelu Kattowitz zostaje zamordowana DJ Dzidzia – rodzima gwiazdka pop, która na skutek zaskakującego zbiegu okoliczności była zmuszona zakwaterować się w podrzędnym hotelu tuż przed swoim niedoszłym koncertem. Rusza dochodzenie, które zaprowadzi detektywa Szymona Solańskiego, dziennikarkę Różę Kwiatkowską oraz psa Gucia w świat szołbiznesu, celebrytów i internetowych hejterów. Przemierzając katowickie ulice, natrafią na ślad mordercy, ale po drodze będą musieli uporać się też z problemami w życiu osobistym.

Na zdjęciach mogą się jednak znaleźć także wcześniejsze części serii – „Tajemnicza śmierć Marianny Biel”, „Zbrodnia nad urwiskiem”, „Strzały nad jeziorem” lub „Zło czai się na szczycie”.

Akcja potrwa do 13 lutego 2019 roku.

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną i regulaminem akcji: http://bit.ly/RegulaminAkcjaPodPsem2

Dodaj komentarz

Przewiń do góry strony