Tutaj jesteś

CZY KUCHNIE NA WYMIAR W KRAKOWIE SPRAWDZĄ SIĘ W PRZYPADKU MAŁEJ KUCHNI?

15 kwietnia 2020 Wnętrza Kuchnie na wymiar Kraków

Gdy mamy dużo przestrzeni na zorganizowanie kuchni, możemy popuścić wodze fantazji. W takich miejscach często znajdziemy dużo powierzchni roboczej, wyspy kuchenne lub półwyspy. Problem zaczyna się wtedy, gdy okazuje się, że metraż naszej potencjalnej kuchni jest raczej skromny. Co zrobić, aby wykorzystać go jak najlepiej?

Okazuje się, że kuchnie na wymiar w Krakowie to idealne rozwiązanie dla każdego właściciela niewielkiego pomieszczenia kuchennego. Trzeba bowiem maksymalnie wykorzystać całą, dostępną przestrzeń. Należy zrobić to tak, aby jednocześnie jej nie zagracić. Tego najlepiej dokonają profesjonalni projektanci.

MAŁA KUCHNIA – DUŻE MOŻLIWOŚCI

Wbrew pozorom jest wiele opcji na zagospodarowanie niewielkiej nawet kuchni. Zdolny projektant tak przygotuje kuchnie na wymiar w Krakowie, że zyskamy zarówno miejsce do przechowywania, jak i przestrzeń roboczą, a może nawet stolik, przy którym będziemy mogli skonsumować przygotowany posiłek.

Musimy jasno określić podczas przeprowadzanego wywiadu jak często korzystamy z kuchni, czy dużo gotujemy, czy mamy potrzebę zgromadzenia wielu garnków, talerzy, akcesoriów. Na czym najbardziej nam zależy. Na ten podstawie można stworzyć projekt mebli kuchennych, które będą praktyczne i funkcjonalne.

Pomieszczenie może zostać również powiększone optycznie. Dokonuje się tego przy użyciu odpowiednich wykończeń, np. na wysoki połysk i jasnych barw, które wprowadzają również więcej światła do kuchni. Jeśli chodzi o wspomniany stolik, dobra firma, oferująca kuchnie na wymiar może stworzyć dla nas wersję składaną, który można rozłożyć zawsze wtedy, gdy będziemy go potrzebować.

Sytuację mogą uratować nie tylko szafki stojące, ale i wiszące. W zależności od potrzeb, projektant może poprowadzić je nawet do sufitu, aby zwiększyć przestrzeń do przechowywania.

MAŁA, OTWARTA KUCHNIA?

Jeśli mamy małą kuchnię, ale za to otwartą na salon, tu również czeka na nas wiele możliwości aranżacyjnych. Możemy przede wszystkim postawić na półwysep kuchenny, czyli stworzyć blat roboczy, który będzie pełnił też rolę baru z wysokimi krzesłami, a pod nim ustawić szafki do przechowywania. Takie rozwiązanie nada nowoczesności całemu projektowi i sprawi, że będziemy mogli gotować i jednocześnie spędzać czas z rodziną lub przyjaciółmi.

ZOSTAWMY DO EKSPERTOM

Najlepiej będzie zgłosić się do zaufanej firmy. Zmierzy ona naszą kuchnię, przeprowadzi wywiad i przygotuje gotowy projekt. Po naszej akceptacji, przystąpi do jego realizacji, a na koniec zajmie się montażem.

Izolacja pozioma

Redakcja regalnowosci.pl

Regalnowosci.pl to wirtualna przestrzeń poświęcona pasjonatom budownictwa i aranżacji wnętrz, gdzie inspiracja spotyka się z praktycznymi wskazówkami. Nasza redakcja eksploruje najnowsze trendy w projektowaniu mieszkań, ogrodów i przestrzeni komercyjnych, prezentując zarówno klasyczne rozwiązania, jak i nowatorskie pomysły.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?