Nowoczesne lustro na wymiar

Lustro to element dekoracyjny i niezwykle praktyczny. Sporych rozmiarów lustro zawieszone na ścianie w sypialni, łazience bądź w przedpokoju sprawia, że pomieszczenie zostaje optycznie powiększone.

Poszukując lustro na wymiar warto sprawdzić ofertę pobliskiego zakładu szklarskiego. Specjalista przygotuje lustro o odpowiedniej wielkości i zrealizuje dodatkowe usługi jak profesjonalny montaż czy frezowanie krawędzi.

Czas realizacji zamówienia wynosi najczęściej od kilku do kilkunastu dni roboczych. Specjaliście należy podać także dokładny wymiar zamawianego produktu i niekiedy wpłacić również drobną zaliczkę za swoje zamówienie. Zaliczka jest dla wykonawcy gwarancją odbioru zamówionego produktu przez klienta w ustalonym wcześniej terminie.

Za lustro należy zapłacić zazwyczaj od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy złotych. Ostateczna cena uzależniona jest oczywiście od rozmiarów produktu i innych dodatkowych usług. Montaż bardzo często jest darmowy. Do montażu fachowcy używają profesjonalnych produktów i narzędzi.

U szklarza dostępne są również szklane panele do kuchni, na których można umieścić dowolną grafikę. Do stworzenia panelu najczęściej użyte zostaje szkło hartowane, które jest dość kosztowne. Jego ogromną zaletą jest duża wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wpływ wysokiej temperatury. Szkło hartowane bardzo rzadko ulega uszkodzeniu, jednak należy pamiętać aby czyścić je przy użyciu odpowiednich środków chemicznych, które przeznaczone są do tego typu tworzywa.

Panel szklany w kuchni jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnych płytek bądź farby. Panel można bez problemu zamontować w kuchni, w której znajdują się już meble. Montaż jest bardzo szybki i łatwy.

Coraz częściej lustra umieszczane są w bardziej nietypowych miejscach, na przykład na suficie. Takie rozwiązanie z całą pewnością jest niebanalne, oryginalne i niepowtarzalne. Od kilku sezonów nieustannie modne są małe lustra, które kształtem przypominają plaster miodu. Lustra o niewielkich rozmiarach dostępne są w marketach, dyskontach oraz w sklepach z akcesoriami dekoracyjnymi.

Warto także zainwestować w lustro umieszczone w efektownej ramie, na przykład czarnej, białej bądź złotej. Taki produkt z pewnością przyciągnie uwagę. Efektowne, sporych rozmiarów lustra z powodzeniem zastąpią ponure obrazy w biurze, salonie fryzjerskim bądź salonie kosmetycznym. Niestety duże lustra należy bardzo często myć, aby na ich powierzchni nie były widoczne smugi i nieestetyczne ślady palców.

Redakcja regalnowosci.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.