Tutaj jesteś

Przestronna łazienka z wieloma półkami? Zaopatrz się w wiszące szafki łazienkowe

1 października 2020 Wnętrza

Masz niewiele miejsca w łazience i zastanawiasz się nad tym, w jaki sposób optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, aby na tak małej powierzchni zmieścić wszystko to, co jest Ci na co dzień potrzebne do pielęgnacji? Sprytnym rozwiązaniem może okazać się szafka wisząca do łazienki z lustrem. Dostępne są też inne rozwiązania. Chcesz je poznać? Zapraszamy do lektury poniższego poradnika. Dowiesz się z niego, jak urządzić łazienkę, aby wnętrze wyglądało przestronnie, nawet gdy do dyspozycji masz bardzo niewiele miejsca!

Szafka wisząca do łazienki z lustrem – jakie ma zalety?

Wisząca szafka łazienkowa z lustrem, to jeden z tych elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnej łazience. Jak bowiem zrobić perfekcyjny makijaż bez lustra? Jest to niewykonalne! Nie ma co się męczyć z niewielkim lusterkiem! Szafka wisząca do łazienki z lustrem rozwiąże ten problem! Przy wyborze produktu zwróć uwagę na sposób otwierania takiej szafki. Jeżeli wyjątkowo przeszkadzają Ci odciśnięte po palcach ślady na powierzchni lustra, to wybierz produkt posiadający specjalnych uchwyt do otwierania, w przeciwnym przypadku będziesz musiała zadbać o to, aby lustro czyścić codziennie. 

Szafka łazienkowa wisząca z umywalką – schowek, który przyda się w każdej łazience!

O ile w przypadku szafki wiszącej z lustrem przechowywane są w niej kosmetyki pierwszej potrzeby, z których korzystamy na co dzień, o tyle szafka łazienkowa wisząca z umywalką to dobre miejsca na to, aby schować w niej produktu, których używamy sporadycznie. Może to być pasta do butów czy zapas mydła. Dzięki temu produkty te nie będą niepotrzebnie miejsca w szafce, gdzie trzymasz kosmetyki pielęgnacyjne. Wybierając szafki do łazienki, zwróć uwagę na to, aby wszystkie były w takim samym kolorze. Nawet drobna różnica w odcieniu może spowodować niekorzystny efekt wizualny.

Szafki narożne – maksymalnie wykorzystaj dostępną przestrzeń

Jeżeli masz już szafkę wiszącą z lustrem i szafkę wiszącą z umywalką, a wciąż brakuje Ci miejsca na kosmetyki czy inne artykuły higieniczne, które powinny znaleźć się w łazience, to dobrym rozwiązaniem będą narożne szafki łazienkowe. Ich kształt pozwala na optymalne wykorzystanie każdego wolnego kąta. Są niewielkie, a przy tym bardzo pojemne. Sprawdź modele dostępne na stronie https://meblujdom.pl/. Znajdziesz tam wiele artykułów godnych uwagi – wszystkie zostały wyprodukowane ze starannością o najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu będą stanowiły idealne uzupełnienie aranżacji Twojej łazienki.

Redakcja regalnowosci.pl

Regalnowosci.pl to wirtualna przestrzeń poświęcona pasjonatom budownictwa i aranżacji wnętrz, gdzie inspiracja spotyka się z praktycznymi wskazówkami. Nasza redakcja eksploruje najnowsze trendy w projektowaniu mieszkań, ogrodów i przestrzeni komercyjnych, prezentując zarówno klasyczne rozwiązania, jak i nowatorskie pomysły.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?